Brázky by Vampire princess 007

18. ledna 2009 v 15:54 | Therine |  Draci
Brázky by Vampire princess 007 (že by nějaký spojenec Jamese Bonda?)
Nebojte se,touto jistě převratnou teorií se tu nebudeme zabývat,podíváme se raději na ty krásné obrázky schované v této galerii.Ano,jedná se o obrázky draků od již zmíněného autora.Obrázky jsou doopravdy magické,mystické a někomu se mohou zdát v mnoha ohledech i temné.
Ochutnávka:Při bližším zkoumání tohoto obrázku zjistíme,že hlavní drak se vlastně nohama drží jakéhosi kameného výčnělku uprostřed hladiny a ocasem po oné vodní ploše zamyšleně rejdí.Oproti tomu ostatní draky vidíme jen odlétat.Vše sledujeme zpovzdálí koruny stromů.Za dračími křídly také vidíme práci světla.Odhadla bych to na ranní probouzení,sluneční hru a soumračnou vizi.(neřešte ty názvy,stě ráno,západ slunce a soumrak)
Při pohledu na tento obrázek se mi zdá,jako kdybych se účastnila zasedání draků.Vpředu mohutný drak doprovází svou řeč gestikulací.Nadšeně mává kožnatými křídly,zatímco se ostatní slétají,aby si jeho proslov vyslechli.
Nádherný drak svírající svou poslední obět,kterou se stala neopatrná obchodní loď nevěřící na legendy o Leonéovi,příšeře z hlubin.
Tento přímo úchvatný obrázek s názvem Betrayal,což v překladu znamená zrada působí uplně jako jeho název.Drak v řetězech.Teď už zbývá jen otázka,jestli on zradil,nebo jeho někdo zradil.
Sněhové údolí,opravdu výstižné pojmenování.Ledový drak nadšeně nastavuje křídla a sleduje,jak se na nich usazují kapky sněhu,které se pozvolna rozpouští.

A nakonec ještě opravdu děsivý obrázek,který poplašil i mě,milovníka temna a tajemna.

Balrog.Temná příšera ukrývající se v těch nejzvrácenějších koutech duše,tak odporná,že dokonce ani Slunce ho nechce spatřit.Netvor,jemuž v žilách koluje strach,bázeň a děs,které rozlévá do srdcí smrtelníků,kteří by se odvážili vkročit do jeho skrýše.Nikdo neví,ja kpřesně vypadá.A nikdo není tak pomatený,aby to chtěl zjistit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kitty- tvoje mocinky lofujícíSB Kitty- tvoje mocinky lofujícíSB | Web | 18. ledna 2009 v 17:37 | Reagovat

Hustý xD

2 Sharinka Sharinka | Web | 19. ledna 2009 v 17:19 | Reagovat

Nej je ten 5 a 6

3 Sir Storm Sir Storm | 19. ledna 2009 v 21:17 | Reagovat

Bezva... Jsem rád, že vidím dalšího nadšence pro fantazy, tudíž jsem poctěn ti dát tuto nabídku... ;-)

Pokud máš ráda fantasy a chtěla by sis třeba o něm popovídat, můžeš navštívit tuto stránku(http://faal-manor.blog.cz/) ... Je to takové blogforum... Dík ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama