Souhrný blogový řád

24. ledna 2009 v 19:18 | Therine |  Info a pravidla
Vítej na mém blogu.
Pokud tě něco zaujalo ,budu ráda, když zanecháš komentář, napíšeš svou kritiku, ať už kladnou či zápornou, nebo v případě že ti můj blog nepadl do oka, znuděně odejdeš.
Přesto, když sem vstoupíš, budu ráda, když se bude řídit mými pravidly, neboť se nacházíš na mém území. Pravidla jsou to jednoduchá, primitivní a automatická, ale jak jsem se přesvědčila, některým jedincům nedochází, (a pokud ano tak je ignorují), proto bude lepší je sem napsat, aby si je každý mohl přečíst. Pokud je někdo poruší, bloknu mu přístup na můj blog.

Článek 1:Komentáře
Pokud máte k mému článku co napsat, ať už svou osobní zkušenost, svůj názor nebo prostě jen chcete na něco poukázat, bránit vám nebudu, pište, co chcete, já si to samozřejmě přečtu a v případě potřeby odpovím. (Odpovědi týkající se článku směřuji tam, jinak se obracím na váš blog → pokud máte) Přesto i tato část blogu se řídí třemi jednoduchými pravidly:

  • Psaní sprostých komentářů zakázáno.(použijte *)
  • Nevadí mi, když napíšete, jak moc je můj blog hnusný, ale podepište se.
  • Nechci tady komentáře typu: "Ahoj,jak se máš?"Je to totiž pouhopouhý způsob, jak poukázat na to,ž e jste tu byli, článek nečetli a zase znuděně odešli.

Článek 2:Reklamy
Reklamy mi nevadí, je sice pravda, že zareaguju ochotněji, pokud někdo můj blog projde a najde tento článek a reklamu hodí pod něj, ale za psaní reklam vás neukamenuju. Rovnou ovšem varuji, že reklamy psané stylem podlejzání (vychválíte vše od příšerného článku po ten nejhorší kout a na závěr napíšete malinkou prosbičku, jestli nechci poslat hlas. Ne,na takovouhle reklamu ten hlas fakt poslat nechci) nemám ráda, když už, tak jasně.1

Článek 3:Kopírování
Kopírování je přísně zakázáno. Všechny články, které jsou na tomto blogu zveřejněné, jsou napsané mnou, strávila jsem jejich psaním určitou část svého času, od shánění obrázků, přes listování v knížkách či hlavě. Pokud se tu někdy vyskytne článek, který nebude můj (menšina článků), nezapomenu uvést zdroj. Pokud někoho můj článek zaujme natolik, že by si chtěl jeho část "půjčit", doporučuji mi napsat. Podle toho, o jaký článek se bude jednat, mu to dovolím. Jsem si jistá, že bychom se dohodli. Když se tak nestane, a on můj článek stejně okopíruje, nahlásím ho adminovi.

Článek 4:Spřátelené blogy
Být mým spřáteleným blogem znamená, že vás můj blog zajímá, rádi čtete aspoň některé mé články, popřípadě dokonce máte stejné zájmy jako já. Takže pro vás nebude problém navštěvovat můj blog, přičemž návštěva není povinná, ale pokud chcete být mým SB, dáváte tím jasně najevo, že ta návštěva pro vás bude něčím užitečná, že se na můj blog přijdete podívat rádi. Budu strašně ráda, když se mi sem tak ozvete komentářem, nejen že jste tu byli, ale hlavně smysluplným komentářem k článku. Jestli se chcete stát mým SB, stačí nabídku napsat k jakémukoliv článku, já na ni určitě odpovím.Zda kladně či záporně bude záviset na tom, jestli mě váš blog zaujme, jestli mě zaujmete vy samí a jestli bych na váš blog chodila ráda. Občas dělám tzv. škrty v SB, tedy blogy, které mne už nezajímají, které jsou delší dobu pozastavené, či jsou už úplně nefunkční ze svého seznamu mažu.
Seznam mých nynějších SB naleznete zde.

Článek 5:Mé povinnosti
I já mám ovšem určité povinnosti. Ta hlavní je samozřejmě psaní článků - pro mě je to radost a koníček, takže o porušování této části se bát nemusíte. Budu se snažit přispívat průměrně aspoň 1 článek za týden,ale v období ročníkových zkoušek a ostatních písemek, toho ode mě moc neočekávejte. Dalším pravidlem je dodávání slíbených věcí, ať už jsou to diplomky nebo slibované články včas. Zákaz kopírování platí samozřejmě i pro mě, ale takovýmihle sklony netrpím, takže se nemusíte ničeho obávat. A nakonec i já se samozřejmě musím řídit výše popsanými pravidly.

Na závěr chci podotknout, že toto jsou celkem jasné a dalo by se říci všeobecné podmínky pro to, aby tento blog fungoval. Z mé strany je plně dodržuji a proto žádám totéž i od vás. Pokud vám to nestojí za tu námahu, nechoďte sem.

*1Pokud si chcete můj hlas pojistit a ještě si šplhnout, stačí, když mi napíšete proč chcete, abych pro vás hlasovala. Čím upřímnější a pro mne zajímavější názor, tím je jistější, že nejen pro vás budu hlasovat, ale že se rovnou podívám i na váš blog.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama