Sníh,padá sníh

8. ledna 2009 v 19:34 | Therine |  Úžasné obrázky
Vynechme tu část článku,kde jsem si chtěla postěžovat na svou neznalost automatického ukládání,takže prvotní (určitě i lepší) článek je ztracen kdesi v nenávratnu.
Tak aspoň nějaké obrázky,u kterých bude hlavním tématem sníh.Jelikož na DeviantArtu ,odkud jsem obrázky čerpala,je mnoho nádherných dílek s touto tématikou,vybrala jsem ta podle mě nejhezčí a rozdělila je do skupin,abychom nepřeskakovali.
Sněžné obrázky jsem zvolila z důvodu,že u nás je sněhu spousta.Kam se podíváte-sníh.Pokud není tam kde jste vy,můžete se pokochat aspoň těmito obrázky.Snažila jsem se je vybírat pečlivě.
1.Zasněžené krajiny
První výtvor má do krajiny hodně daleko,ale moc se mi líbil,proto jsem ho sem prostě nemohla nedát.Osamocený strom zatěžklý sněhem,co stojí na pláni,kde široko daleko není nic.

Zasněžené listnáče lemující cestu vydlážděnou sněhem.No upřímně,když se nad tím obrázkem trochu zamyslíte,nedýchá na vás ta atmosféra větví obtěžklých sněhem?
Obrázek s názvem první sníh představuje další verzi zasněžených krajin,tentokráte i s krásnou řekou(či s mořem?)Jemné kry ukazují,jak si led postupně razí cestu napříč jeho tekutou podobou.
by ~yangqi
Toto dílo se sem ani pořádně nehodí.....krajina tam sice je,ale až za tím medvědem a tou ledovou děvou.Mými kritérii prošel jen díky tomu,že mám slabost pro lední medvědy a obrázky,kde je krásně vystihnutá obloha:-)
K tomu snad už není co dodat,snad jen to,že si pod tímto obrázkem představuji Anglii a čaj o páté :D
by ~eXXeQt
Krásné zachycení sněhových vloček.Taky bych si přála umět tak dokonale fotit.
by =karil
Celý obrázek,stejně jako stromy na něm,je jaksi zatěžklý sněhem,člověk vnímá tu hmotnost,tlačí mu na plíce,a přesto se jí nelze ubránit,protože je tak krásná.

Zcela bezkonkurenčně úžasné roztomilé sněhové obrázky,které nejde na blog nedat.
Následující obrázek je tu hlavně pro miluvníky draků(já!).
3.Tentokrát 4 obrázky sněžných kočkovitých šelem.
(fajn,vlk je psovitá,ale nekažte mi radost)
by ~eic
Rozloučím se s Vámi posledním obrázkem krajiny
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Smiley Smiley | Web | 19. prosince 2009 v 23:08 | Reagovat

jee já taky miluju sníh!! tyjo lituju tě.. ach ten pc..xD mno mě s enejvíc líbí ten 1. obrázek s tim osamocenym stromem!! opravdu kráása! a pak ten detailk vloček..to je taky naprosto dokonalé..ale bohužel se mi nějaké obrázky vubec nezobrazujou..:( ale opravdu nádhera! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama