Únor 2009

Gryf obrázky

28. února 2009 v 18:29 | Therine |  Gryfové
Nádherný obrázek gryfa od velmi známé autorky Ironshod nás uvede do kolekce obrázkůvěnovaných gryfům.Pro ostatní se podívejte docelého článku!

Za bleskovku roční období

28. února 2009 v 14:31 | Therine |  Cenky
A jakožto odměnu za poskytnutí svého názoru na roční období Some rights reserved. This work is licensed under a
Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 License

získavají Marishka a Sharinka trochu opožděný diplomek!
Doufám že se vám cenky líbí!

Barevný řetězáček

28. února 2009 v 14:10 | Therine |  Více o mě
Jelikož jsem neměla co dělat,rozhodla jsem se,že aspoň vyplním jeden řetězák týkající se barev.Po krátkém zaváhání do jaké rubriky ho mám umístit jsem si vybrala mé myšlenky aneb to,jak cítím a vnímám barvy.A tak za zvuku písničky: Lemon tree vyplňuju,a výsledky si můžete přečíst v celém článku!
Creative Commons License
Some rights reserved. This work is licensed under a
Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 License.

27.2.2009

27. února 2009 v 19:46 | Therine |  Můj praštěný deník
Pö zimě přichází jaro,a s ním i co?????
Jarní prázdniny!!!!!Jupí!!!!!Já se tak mocinky moc nemohla dočkat a už to je konečně tady.Až na šílenou povinnou četbu,kterou absolutně nezvládám to bude bombastický týden.Týden odpočinku a nadějí.(to 2 neřešte).
Jinak dnešek byl celkem nuda,až na 1 písemku,u které jsem se dokonce i já pořádně zapotila.Zbytek dne by se dal ohodnotit jedním slovem:NUDA.Ale na druhé straně taky radost z toho,že nastávajé ony zmiňované,dlouho očekávané:
Užívejte jich!

Dračí druhy

27. února 2009 v 16:58 | Therin |  Draci
Obrázky dračích plemen,nejspíše už z dob dinosaurů.By KeremBeyit


26.2 alias duševní příprava na prázdniny

26. února 2009 v 19:44 | Therine |  Můj praštěný deník
Konečně je tu ten boží večer.Večer před dnem,kdy začíná týden volna.....Choette týden volna.Alias nastávají!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Už se nemůžu dočkat.Víte jaké to je,když někteří blogaři dokonce pozastavují blogu protože oni už své prázdniny mají?!?!?!?!?Je to přímo příšerné!!!!!!!!!!Mě naštěstí příští týden čeká naprosto sqělé volno,odpočinek,spánek,PC,nějaké ty domácí práce(chjo........)ale to nejdůležitější............. ŽÁDNÉ (M)UČENÍ!!!!!!!
Těším se,j¨hrozně moc se těším!

Upozornění !

26. února 2009 v 17:48 | Therine |  Info a pravidla
Jelikož se měsíc břežen blíží mílovými kroky a s ním i jaro,je načase aby můj bloček oblékl nov¨ý kabátek.Bude uplně jiný než tento.Plánuji něco světlejšího,co by to tu jaksi provětralo.Takovou malou ukázku najdete dole ↓. Tak 1.3 nastartuje můj blog v novém.

Nádherné hrníčky by Sortvind

24. února 2009 v 19:45 | Therine |  Úžasné obrázky
Říkáte si,jak můžou být hrníčky nádherné?
Pokud doposud newíte,podívejte se na obrázek(↓) a všimněte si těch božích vzorů a všeho.Další obrázky od tohoto autora v(kde jinde něž..) celém článku.

24.2

24. února 2009 v 19:38 | Therine |  Můj praštěný deník
Už jsem svůj netový deníček zanedbávala dlouho.Řekla jsem si DOST.Tak tu máte nějaký článeček o ně,nebo spíš o mé dnešní psychické situaci.
Celkově by sse dnešní den dal zhodnotit jako .Všechno začalo 1 hodinou češtinou,u které jsem klimbala,takže jsem se ani nestihla radovat nad tím,že se učitelka slitovala a dala mi 1 ze skloňování ježka.(Jenž)Mno..frj......to nebylo tak hezký.....mno.....4.Nechápu proč si všichni učitelé myslej,že jejich předmět je nejdůležitější.Proto si myslej že máme dost času dělat všechny ty úkoly.Ono se to řekne-z matiky jen 2 úkoly,žjo,ale k tomu přidejte ještě jeden z cjl,slohový vypravování na frj a už to nestíháte.Vemte si,že někdo třeba dojíždí a dyž končíme v 15:45,tak doma ste tak (přinejlepším) na půl šestou(spíš na šestou) a teď musíte udělat všechny d.účka a k tomu byste se měli ještě na něco šprtat?,?????
No....nic......pak byl ale suplovanej děják,což bylo fajn,nesmim zapomenout na toho učitele,kterej to suploval.Nejspíš byl novej,ale celkem ok,až na holky(myslim timTerku a její bandu,mno nic),který se chovaly fakt směšně,nejspíš se do něj zamilovaly a pokoušeli se ho zbalit.Ten k nim byl upe normal a spíš skeptik.Mno nic...nechápu o co jim šlo.Pak jen občanka,jenž byla v pohodě.


Stromový drak

23. února 2009 v 22:58 | Therine |  Draci
Stromový drak jest onen přepodivný tvor,jehožto kůže má prý obsahovati dvojaký div,totiž nesmrtelnost a moudrost,jaké člověk nepoznal ode dne,kdy Eva požila jablko ze stromu nejposvátnějšího a zapovězeného.Halíť se v plášť neviditelnosti,takže ho člověku zříti možno není,neboť mění barvy dle časův ročních,pakli by ale člověk zvířete tohoto přec jen spatřil,moci nabude tak nesmírné,že rovným Bohu se stane a pozná Zlé i Dobré.....

O5 úryvek z knihy od Matthewa Skeltona Dračí kniha (str.204)


Jednorožčí pixelky

22. února 2009 v 13:23 | Therine |  Pegasové,jednorožci a koně
Tenhle je assi ze všech nejpovedenější,co myslíte?
RhinoTento zase působí jako hrošík s rohem uprostřed čela.

myspace layouts, myspace codes, glitter graphics
Věřili byste,že jiné než tyto dvě jsem nenašla?
Mno nic....tak sem radši dám ještě jeden obrázek aby se neřeklo.

Za sb

22. února 2009 v 9:37 | Therine |  Cenky
Tentokrát tu nejsou ceny za žádnou soutěž,nýbrž jen za to,že sem chodíte a píšete komentíky.Jsou tu cenky i pro ty,s nimiž nejsem SB,ale kteří píší zajímavé komenty k textu,takže vím,že si článek přečetli a zajímá je to,COŽ JSEM RÁDA.
A ony ceny? V celém článku!


Dračí kniha by Matthew Skelton

21. února 2009 v 17:14 | Therin |  Recenze
Knizniweb.czDračí kniha....
Tak zní název knihy,jejíž autorem jest Matthew Skelton a již vám doporučuji přečíst.Takový úvod,aneb to,co si před knihou můžete přečíst:

Tajemná kniha objevená v knihovně.....Prázdná kniha,skrývající v sobě všechna kouzla a vědomosti vesmíru.....určená jen pro jednoho........jen pro něj.
OBSAH:
Vše začíná seznámením s chlapcem jménem Blake a jeho rodinou.Na této knize je nejpodivnější,že se její děj odehrává vlastně 2 krát.Jedna kapitola vypráví o Blakovi v Oxfordu(přítomnost) druhá zase o Endymionu Springovi (minulost).Kdybyste četli každou zvlášť,děj by vám nedával smysl,ale dohromady.....dohromady je vše více než smysluplné.Kniha je psána zvláštně,to mě na ní zaujalo nejvíce.A pak ten děj......je .....jaksi ....originální.Obvykle čtete o tom,že někdo je zlý vládne a nějaký hodný chudák ho svrhne,ale toto...to je prostě origoš no...

OBSAH NAPSANÝ V KNIZE:
V knihovně jedné z oxfordských kolejí v oddělení vzácných tisků,mají prazvláštní knihu.Je plná prázdných stránek,a přitom skrývá největší poznání,jakého lze dosáhnout.Přestože je neúplná,i ti nejváženější vědci jsou ochotni podniknout cokoli,jen aby ji dostali do rukou.Jenže kniha si svého majitele vybírá sama:a když si vybere,málem to stojí život jednoho kluka.Nebo snad dvou?Ty dva ale dělí půl tisíciletí.......a spojuje je to nejpodivnější tajemství ze všech.

Jaké je vaše elfí jméno?

21. února 2009 v 15:47 | Therine |  Bytosti (elfové,upíři,andělé,démoni)
Tak jsem zase jednou psala článek.A on se mi neuložil.Proto píšu už jen část z něho.Jsou tím elfská jména,kterými bychom se oslovovali,kdybychom bydleli v říši elfů.Hrozně mě mrzí že se mi předešlý článek tákající se toho samého neuložil a místo toho smazal.No co,pokusím se to aspoň napravit.Byly tam i mé komentáře k jednotlivým jménům,ale to už sem teď vypisovat nebudu.Pokud tedy chcete zjistit své elfí jméno,klikněte na celý článek!

Ohniví draci by eic

20. února 2009 v 23:49 | Therin |  Draci
Opravdu nádherné obrásky draků od výše zmíněného autora najdete -jak jinak- v celém článku.
Ochutnávka:
Svalnatý,rudý drak,naklánějící se nad chřtánem sopky.

Klikací ikonka

20. února 2009 v 14:44 | Therine |  Info a pravidla
Tak a je to,dnes se mi to konečně podařilo s pomocí Michaely a jejího blogu,který se o problematiku blogu všeobecně zaobírá.Najdete tam užitečné návody a dokonce si i můžete o nějaký ten návodek napsat.Je to ideální blog pro někoho,kdo se systémem blog.cz začíná a neví si s něčím rady.Posílám jí tímto způsobem své díky za to,že mi pomohla s klikací ikonkou.Diplomek:Senza článek

19. února 2009 v 19:46 | Therine |  Info a pravidla
Dnes bych spíš do kolonky autor měla napsat Brabikate,protože v nadpisu zmíněný článek je právě od ní.Nějakou čirou náhodou jsem vlezla na její blog a tam na mě vybafl tento super článek.Velmi mě zaujal a proto budu ráda když si ho taky přečtete.Odkaz naleznete zde.Myslím si že má vcelku pravdu.Hlavně v tom,že nevyhrává ten,kdo je nejlepší ale ten,kdo si sežene více hlasů.To bylo na krátké zamyšlení.Teď aby to tu nebylo jen tak přidávám ještě jeden obrázek.Jde o mnou upravený obrázek na libovolné fantasy téma,který jsem našla kde jinde než na DAčku a jenž jsem upravila(spíš dala dva obrázky dohromady.)Prostě jsem neměla co dělat.Pokud chcete můj výtvor vidět tak samozřejmě clickněte na celý článek.

Predátor

19. února 2009 v 18:28 | Therine |  Fantasy obrázky

18.2

18. února 2009 v 17:40 | Therine |  Můj praštěný deník
Středa....obvykle poklidný den pro mne,i ve škole i po škole...se najednou dnes změnil v hotovou hrůzu.Ze školy se stala mučírna.Jinak se to vysvětlit nedá.Co se týče našich hodin tak jsme měli matiku,ze které jsme psali neohlášenou písemku,fráninu,kde jsme byli zas zásobeni úkoly,češtinu,kde nás opět čekaly další písemky s tim,že tuhle jsme hned zase opravili,takže pohoda mám 3.A pak ájina,ze který mám naštěstí za 1.Praktika...z minulejch ani nebudu psát co mám..eee. kecám,mám za 2,ale tohleto!!!Ještě teď to dodělávám a myslim že se asi po....Taková je to hrůza.Jinak dnešek byl až na trošinku víc nehlášených písemeček,které asi dopadly katastrofálně dobrý.K tomu supl s nudnou učitelkou a ještě nudnější balvanobií(také známá jako hnuslogie,bléééélogie,ale nejlíp ji asi vystihuje blbologie→biologie.)
P.S.Omlouvám se těm,kteří ji mají rádi,mě by třeba taky nevadila,ale takhle nudná,to víc snad ani nejde!!!!!!!!
P.S.S.Pozorujte chvíli ten 1 pixík,takhle nějak sem se cítila!

Roční období-bles,ovka

18. února 2009 v 13:51 | Therine |  Bleskovky,týdenky a jiné soutěže
To je doopravdy nádherný obrázek.Nemyslíte?
To byl takový úvod do další mini-bleskovky.Týká se ročních období.

1)Ahoj
2)Jaké roční období máš nejraději?
3)Proč?(co se ti na něm líbí a co naopak ne)
4)Které naopak nemáš rád/a?
5)Proč? (Zdůvodni)
6)Co se ti na tom obrázku líbilo nejvíce a proč?
7)Napiš 3 věci podle tebe typické pro Jaro
8)Napiš 3 věci podle tebe typické pro Léto
9)Napiš 3 věci podle tebe typické pro Podzim
10)Napiš 3 věci podle tebe typické pro Zimu
11)Prohlédni si dolní pixelku,co tě na ní zaujmulo a proč?
12)Už končím tak pa!!!!!