Prosinec 2012

úsměv starého veterána při pomyšlení na staré dobré časy

30. prosince 2012 v 18:12 | Therine |  About my blog
Neberte to jako návrat spíš jako takové malé milé pozastavení.

Zkrátka a dobře jsem po více než roce najednou dospěla do bodu, kdy jsem s úžasem zjistila, že nemám co na práci, či že se přímo nudím. To, a překvapivá spousta komentářů (a nesmíme zapomenout na věčně alarmující blog.cz hrozící tím
svým, já vám to zruším!) způsobili, že jsem se po dlouhé době (no jo, skoro po roce) rozhodla opět probrázdit staré známé vody tohoto blogu. Můj původní úmysl, hodit sem oznámení o konci přesně na Silvestra (tedy přesně na rok od posledního článku zprávy), sice nevyšel, ale aspoň to tu (možná) zrenovuju. Alespoň teď se na to cítím.


Má drahá SB, následující odstavec by Vám měl vysvětlit, proč k vám již nechodím, ale protože jsem skončila bez oznámení, prostě a jednoduše (a protože vy nejste pitomci) předpokládám, že jste si dali dvě a dvě dohromady a není tedy třeba trápit mé prsty nezvykle dlouhým psaním na klávesnici.

Spokojená společnost

30. prosince 2012 v 18:05 | Therine |  Úvahy na téma...
"Lidé buď jen sedí u počítače nebo ožralí vykrádají banky"
K hrozně nadává na facebook.Tvrdí,že většina lidí sedí jen u počítače a nevnímá krásu přírodního světa.
M pro změnu je úplně jiného názoru.Podle ní je facebook mnohem menší zlo,než když se parta lidí sejde, opije a pak někde rozmlátí výlohu.
K oproti tomu namítá,že je pořád lepší být v partě, být v pohodě,než jen dřepět u počítače.Pokud člověk totiž není s ostatními,nezapadá do společnosti a je osamělý.
Kdo má pravdu?